محصولات Avent برند محبوب مادران امروز می باشد. فیلیپس اونت کمپانی انگلیسی است که سابقه آن به سال ۱۹۳۶ میلادی و با نام Cannon Rubber بر می گردد بعد ها نام Avent برگزیده شد . کمپانی که محصولات برتر مراقبت از مادر و کودک تولید می کند و از ۱۹۸۴ به تولید شیشه شیرهای کودک و سایر محصولات مرتبط مادر و نوزاد اقدام نمود.

اونت نخستین کمپانی بود که سرشیشه های مخصوص سیلیکونی ویژه بدون بو مزه را برای شیشه شیرهای خود تولید و بکار برد و بدلیل عملکرد عالی این سرشیشه ها و اهمیت سرشیشه بعنوان قطعه ای که درون دهان نوزاد قرار میگیرد و باید بهترین عملکرد را داشته باشد ،شیشه شیرهای اونت توانستند محبوبیت کم نظیری در بین مادران و کودکان ایجاد کنند و برند شماره ۱ یی تبدیل شوند که مادران در سراسر جهان به یکدیگر توصیه می کنند.

این کمپانی طیف متنوعی از محصولات کودک و مادر را با بالاترین استاندارد ها و کیفیت عرضه می کند که این تنوع محصول شامل شیشه شیرها ، سرشیشه های مخصوص ، شیردوش ها ، لوازم شیردهی ، انواع پستانک ، مجموعه های کامل شیردهی ، لیوان های کودک ، ظروف غذاخوری و متعلقات ، لوازم مراقبت از کودک مثل مانیتورها ، استریلایزرها ، غذاسازها ، گرمکن شیشه شیر و …. می باشد.

محصولات این کمپانی به سه دسته و برای سه گروه سنی تولید می شوند که عبارتند از :

 1. محصولات کودک
 2. محصولات خردسال
 3. محصولات مادران

همچنین محصولات Avent به دسته بندی های زیر تقسیم بندی شده است :

 1. شیردوش ها و لوازم شیردهی
 2. انواع شیشه شیر،سر شیشه و…
 3. لیوان ها و لوازم غذادهی کودک
 4. انواع پستانک کودک
 5. مانیتورهای کودک ولوازم های مراقبتی

محصولات Avent

شیردوش ها و لوازم شیردهی محصولات Avent :

عشق مادرانه، مادران به کودکانشان در هر قطره شیری که به آن ها می دهند نهفته شده است. شیردهی مادران به کودکانشان باعث پیوند روحی بین آن ها و نوزادان خود می شود و به همین خاطر برای هر کودک هیچ چیز آرامش بخش تر از نزدیک بودن به مادرش و شیر او نیست.

امروزه با طراحی منحصربه فرد شیردوش ها این امکان برای مادران بوجود آمده است که در زمان نبود خود برای تغذیه کودکان، به جای استفاده از شیر خشک با استفاده از این امکانات تغذیه کودک خود را به راحتی آماده کنند.

 • شیردوش ها:

راحت الکتریکی – راحت دستی

 • لوازم شیر دهی:

حافظ سینه – صدف سینه – ظرف ذخیره شیر مادر – کیف عایق دما – کیسه ذخیره شیر مادر – کرم مرطوب کننده سینه – پد سینه – نیپلت

انواع شیشه شیر،سر شیشه و… :

از دیگر محصولاتی که این کمپانی برای راحتی مادران و نوزادانشان طراحی کرده اند،شیشه شیر ،سر شیشه،لوازم شیشه شیر و لوازم استریل کننده می باشند.شیشه شیر یکی از پر نیازترین محصولات برای نوزادان و مادرانشان می باشد. امروزه با طراحی انواع شیشه شیرها با توجه به نیاز روزمره نوزادان آسودگی خاطر والدین هم تامین شده است.

 • شیشه شیر :

طبیعیکلاسیککلاسیک پلاس

 • سرشیشه

 • لوازم شیشه شیر و استریل کننده:

استریل کننده بخار برقی – ظرف استریل کننده بخار مایکروویو – کاور حرارتی شیشه شیر پیرکس – گرمکن برقی سریع شیشه شیر – آبچکان شیشه شیر و سر شیشه – درپوش شیشه شیر – شیشه شور – ظرف نگهداری شیر خشک – فلاسک گرمکن سفری شیشه شیر – کیسه استریل کننده بخار ماکروفر – حلقه ضد نفخ

لیوان ها و لوازم غذادهی کودک :

کودکان از سنین خردسالی و حتی بعضی مواقع از سنین کم تر برای نوشیدن یک سری مایعات و یا میل کردن غذا ها نیاز به یک سری لوازم خاص دارند. کمپانی Avent برای رفع نیاز این دسته از مشکلات لیوان ها ولوازم غذادهی مخصوصی طراحی کرده اند.

 • لیوان :

دهنی دار – نی دار – آموزشی

 • ظروف غذای کودک :

قاشق – پیشبند غذای کودک – ست کاسه کوچک بزرگ و کوچک، بشقاب و قاشق و چنگال – بشقاب تقسیم شده کودک – ست قاشق و چنگال مسافرتی

 • غذاساز و مخلوط کن کودک :

دستگاه غذاساز بخارپز و مخلوط کن کودک – غذاساز ۴ در ۱ – مخلوط کن کوچک و ست تغذیه

انواع پستانک کودک :

یکی از دیگر وسایلی که امروزه مورد نیاز نوزادان و مادران آن ها می باشد پستانک می باشد. پستانک ها دارای سری های متفاوتی می باشند که با توجه به نیاز نوزاد توسط والدین برای آن ها تهیه می شود.شرکت اونت محصولات پستانک خود را بر طبق سنین نوزادان از صفر تا ۱۸ ماه و بالای ۱۸ ماه طراحی شده است که هر یک از این پستانک ها دارای سری های ویژه ای می باشند.از ملزومات این لوازم می توان به بند پستانک اشاره کرد.

 • پستانک ۰ تا ۳ ماه:

ارتودنسی انگشتی – ارتودنسی کلاسیک

 • پستانک ۰ تا ۶ ماه:

ultra soft – ارتودنسی جریان آزاد – ارتودنسی کلاسیک شفاف – ارتودنسی کلاسیک I Love – ارتودنسی شب تاب 

 • پستانک ۶ تا ۱۸ ماه:

ultra soft – ارتودنسی جریان آزاد – ارتودنسی کلاسیک شفاف – ارتودنسی کلاسیک I Love – ارتودنسی شب تاب 

 • پستانک بالای ۱۸ ماه

 • بند پستانک

مانیتورهای کودک ولوازم های مراقبتی :

امروزه یکی دیگر از دغدغه های والدین امروزی این می باشد که در هنگام خواب نوزادشان در چه وضعیتی به سر می برد.برای رفع همین دلشوره و نگرانی یک سری از کمپانی ها یک سری مانیتور و یا پیجر هایی طراحی کرده اند که  آسودگی را برای والدین به ارمغان بیاورند.شرکت Avent با هدف آسوده خاطر کردن مادران مانیتورهای کنترل کننده کودک را برای رفع این دسته از نیازهای آن ها طراحی کرده است که یک آرامش ذهنی کامل وقتی که کودکتان خوابیده است.

 • لوازم مراقبت کودک :

دماسنج اتاق خواب و حمام – دندانگیر – شامپو سر و بدن نوزاد – ست پرستاری نوزاد

 • مانیتورهای کودک:

مانیتور صوتی – مانیتور صوتی آنالوگ – مانیتور ویدوئی – مانیتور صوتی با نور ستاره ای

در ویدئو زیر می توانید آشنایی بیشتری با این محصولات پیدا کنید.